GM Epoxy

Epoxy Flooring


GM Epoxy کف پوش اپوکسی رایجترین نوع کفپوش‌های پلیمری می‌باشد. مقاومت‌های منحصر به فرد این پوشش موجبات استفاده گسترده از کفپوش‌های اپوکسی در انواع صنایع و پروژه های ساختمانی را فراهم نموده است. کفپوش اپوکسی یک کفپوش بدون درز است که پس از سخت شدن بر روی کف یکدست شده و در فضا ترکیب می‌شود. این باعث می شود کف های اپوکسی برای استفاده های سنگین و بارهای مکانیکی مانند ترافیک لیفتراک در انبارها ، کارگاه ها و مناطق تولید مناسب باشد. امروزه کفپوش اپوکسی کاربرد بسیاری پیدا کرده و در بیمارستان ها، مدارس و پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد.

GM Epoxy Epoxy Flooring

شرکت گیلان میکا با استفاده از علم و فناوری داخلی اقدام به تولید کفپوش اپوکسی با نام تجاری GM Epoxy کرده است.

با توجه به PH قلیایی و سازگار و چسبندگی بالای آن به سطوح بتنی، یکی از پرکاربرد ترین پوشش ها برای محافظت از بتن می باشد. از این کف پوش در صنایع ساختمانی نظیر پارکینگ ها و محل های تردد، صنایع دارویی نظیر انبار های دارو و اتاق تمیز تولید دارو، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و غیره استفاده می کنند. GM Epoxy در ضخامت های متنوع از 500 میکرون تا چندین میلی متر قابل اجرا است که با توجه به صافی سطح، مقاومت مکانیکی لازم و دیگر عوامل انتخاب میگردد.

مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی :

  • مقاومت بتن را در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی افزایش می‌دهد.
  • مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می کند.
  • سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می نماید.
  • به صورت یکپارچه و در رنگ های متنوع اجرا می گردد.
  • شستشوی آن آسان است. 
  • در صورت اجرا و مراقبت صحیح، حداقل ۲۰ سال عمر مفید دارد.
  • سرعت در ترمیم آن بالا است.

GM Polyurethane

 کف پوش پلی اورتان خواصی مشابه کف پوش اپوکسی داشته ولی از مقاومت بالاتری نسبت به نور و سایش برخوردار است.

با توجه به هزینه بالاتر این کف پوش استفاده از آن در محیط های رو باز و در مکان هایی که مقاومت سایشی بیشتر دارند، پیشنهاد می گردد.

GM Anti Eelectrostatic

در کف پوش های پلیمری به علت عایق بودن، الکتریسیته ساکن هرچند ناچیز ایجاد میگردد که امکان دارد در هنگام تماس با یک جسم رسانا بصورت جرقه تخلیه گردد. این امر در بعضی فضا ها مانند اتاق عمل، اتاق سرو و .... مطلوب نمی باشد. به همین منظور از کف پوش ضدالکتریسیته ساکن استفاده می گردد.

جهت اجرای این کف پوش ابتدا شبکه مسی و سپس پرایمری رسانا اعمال می گردد.(که بدین صورت کف رسانا خواهد شد) کف پوش آنتی الکترواستاتیک به عنوان لایه نهایی اجرا می گردد.

جهت مشاوره و تامین محصولات در برابر حریق با ما تماس بگیرید